Oferta

OFEROWANE ZABIEGI

MASAŻ- relaksacyjny, leczniczy, sportowy;

KINEZYTERAPIA - ćwiczenia specjalne, ogólnorozwojowe, z elementami sensomotoryki z zastosowaniem przyrządów Thera-Band;

FIZYKOTERAPIA – Laseroterapia, Ultradźwięki, Magnetoterapia, Elektroterapia;

TAPING - Kinesiology Taping, taping sztywny (sportowy)

METODY SPECJALNE – elementy wybranych metod terapeutycznych np. PNF czy Terapii Manualnej wg. koncepcji Plaatsmana;

OFERTA SPECJALNA DLA KLUBÓW SPORTOWYCH I ZAWODNIKÓW 

MOBILNOŚĆ

Wszelkie usługi świadczone są w dowolnym miejscu i czasie. Podczas zawodów, obozów czy w domu zawodnika. Własny samochód pozwala dotrzeć w dowolne miejsce wskazane przez klienta.

KORZYŚCI FINANSOWE

Klient płaci za wykonaną pracę. Eliminuje to koszty stałego utrzymania fizjoterapeuty na etacie.
Elastyczne ceny i możliwość negocjacji warunków dają szeroki wachlarz możliwości współpracy.

KORZYŚCI SPORTOWE

Kompleksowa obsługa fizjoterapeutyczna od przygotowania motorycznego zawodnika, profilaktykę urazów po rehabilitację pourazową. Pozwalają na osiągnięcie lepszych rezultatów a w razie kontuzji na szybki powrót zawodnika do czynnego uprawiania sportu.

KOMPETENCJE I DOŚWIADCZENIE

Obsługą zawodników zajmuje się doświadczony mgr fizjoterapii. Liczne kursy i konferencje sprawiają, że zasób wiedzy pozwala na efektywną współpracę ze sportowcami. Znajomość różnych dyscyplin z głównym akcentem na gry zespołowe, LA oraz przede wszystkim kolarstwo pozwala skuteczniej rozpoznać potrzeby zawodnika.

PROFESJONALNY SPRZĘT

Wielofunkcyjny, nowoczesny aparat do fizykoterapii BTL 5818 SLM Combi, daje możliwość zarówno w rehabilitacji jak i odnowie biologicznej. Przenośny stół do masażu firmy HABYS pozwala na wykonanie zabiegów masażu dosłownie zawsze i wszędzie. Przybory do ćwiczeń sensomotorycznych firm Thera Band i Togu dają bogate możliwości rozwoju motorycznego.

NIE TYLKO FIZJOTERAPIA

W razie potrzeby oferuję pomoc wykraczającą poza zabiegi fizjoterapeutyczne. Pomoc w pracach organizacyjnych, pomoc w charakterze kierowcy (czynne prawo jazdy kat. B od 2003 r.) lub pomoc na bufetach stacjonarnych podczas wyścigów kolarskich to tylko wybrane formy wsparcia klubu podczas zawodów i obozów.